Przęsła ogrodzeniowe

Kup wysokiej jakości przęsła ogrodzeniowe
Zobacz przęsłaZapytaj o cenę

Nowoczesne przęsła ogrodzeniowe SMW

Nowoczesne ogrodzenia SMW to połączenie elegancji, funkcjonalności oraz trwałości, które sprawiają, że doskonale wpisują się w wymagania współczesnych inwestorów. Wykorzystanie paneli ogrodzeniowych na betonowych bloczkach to sprawdzony i lubiany sposób na osiągnięcie trwałego, estetycznego i bezpiecznego ogrodzenia.

Złoty dąb i antracytowe bloczki – nezwykła kompozycja ogrodzeń

Jedno z najbardziej intrygujących ogrodzeń stworzonych z paneli SMW! Antracytowe, betonowe bloczki w harmonii z czarnymi słupami oraz konstrukcjami bramy i furtki, dopełnione są panelami o wyglądzie drewna w kolorze złotego dębu. Całość wygląda imponująco, a oryginalne zestawienie kolorów nadaje ogrodzeniu niecodziennego i unikatowego charakteru.

Perfekcyjne połączenie

Chociaż trendy mają tendencję do przemijania, ogrodzenia wykonane z antracytowych paneli z charakterystycznym, drewnopodobnym elementem zdają się być odporne na upływ czasu i zmieniającą się modę. Ten niezwykle popularny kontrast kolorystyczny nie traci na popularności, zarówno w przypadku ogrodzeń, jak również wiat czy elewacji. Jednak to właśnie ogrodzenie z solidnych paneli SMW, estetycznie zamontowane z trwałą podmurówką, robi niezwykłe wrażenie i stanowi oryginalne i unikatowe rozwiązanie!

Intrygujące ogrodzenia z wysokim panelem

Interesujące ogrodzenie, w którym użyto niezwykle wysokiego panelu o wymiarach 270 mm. Mimo standardowej wysokości ogrodzenia, zastosowanie tak imponujących paneli wizualnie obniża całość konstrukcji, nadając jej solidności i podkreślając jej trwałe wykonanie. W międzyczasie zapewnia też prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Po raz kolejny wykorzystano potencjał, jaki oferują panele SMW Ogrodzenia – wysokość pełnych, zamkniętych profili do maksymalnie 300 mm – co pozwala na podziwianie kolejnego, przepięknego ogrodzenia.

Łupany bloczek – dlaczego nie?

Jedno z często pojawiających się pytań dotyczy instalacji naszych paneli na łupanych bloczkach, a konkretnie problemu mocowania ceowników do nich. Jak widać, nie tylko można to zrealizować bez trudności, ale całe ogrodzenie prezentuje się niezwykle nowocześnie i efektownie. Subtelny kontrast pomiędzy bardzo współczesnym panelem palisadowym SMW a nawiązującym do tradycji łupanym bloczkiem tworzy wizualną ucztę dla oka! Ogrodzenie wygląda bardzo atrakcyjnie, a stylowe elementy tylko podkreślają jego niepowtarzalność.

Gabion z panelem SMW – wszechstronne zastosowanie

Bez wątpienia, jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczy możliwości zastosowania naszych paneli w ogrodzeniach gabionowych. Jak można zaobserwować na przykładzie tego przepięknego ogrodzenia, jest to jak najbardziej możliwe, a efekt końcowy prezentuje się imponująco! W tej realizacji użyto słupów ogrodzeniowych bezpośrednio przylegających do gabionu, co wzmacnia całą konstrukcję i umożliwia łatwy montaż furtek, przęseł czy bram. W tym ogrodzeniu panele SMW zostały umieszczone w stalowych ramach, a najwęższy panel umiejscowiony wewnątrz ramy, stanowi element konstrukcyjny. Jak widać, możliwości oferowane przez nasze panele są niemal nieograniczone.

Klasyka na słupach

Większość naszych realizacji opiera się na ogrodzeniach z betonowych bloczków. Jednakże, nasze panele doskonale sprawdzają się także w klasycznych konstrukcjach, wykorzystujących stalowe słupy i podmurówki. Długie, frontowe ogrodzenie prezentuje elegancję i nowoczesność dzięki symetrycznie ułożonym panelom o tej samej wysokości, tworząc harmonijną linię ogrodzenia. Stosowanie paneli strukturalnych i wysokiej jakości podmurówki podkreśla wysoki standard oferowanych rozwiązań.

Górska inspiracja

Nowoczesne i trwałe ogrodzenia z naszymi panelami stały się standardem. To imponujące ogrodzenie znajduje się w górskim, wietrznym terenie, co wymagało wzmocnienia wszystkich elementów konstrukcyjnych. Użycie szerokich paneli SMW oraz niewielkich przerw między nimi zwiększa nacisk wiatru na ogrodzenie. Dzięki solidnemu mocowaniu każdego panelu, wzmocnionej konstrukcji bramy i furtki oraz zastosowaniu dodatkowych zabezpieczeń przeciwwiatrowych, ogrodzenie zachwyca niezależnie od warunków pogodowych przez długie lata.

Dom ze smakiem

Zapoznajcie się z prezentacją naszych paneli w kontekście nowoczesnego domu jednorodzinnego. Solidne, proste ściany ogrodzenia połączono z długimi, zamkniętymi panelami, rozdzielonymi stalowymi słupkami. Taka konstrukcja nadaje lekkości całemu ogrodzeniu, jednocześnie utrzymując trwałą, współczesną formę. Brama i furtka zostały zaprojektowane w sposób ukrywający ich stalowe konstrukcje oraz prowadnice napędu od zewnętrznej strony.

Surowo, lecz stylowo

Zapoznajcie się z prezentacją naszych paneli w kontekście nowoczesnego domu jednorodzinnego. Solidne, proste ściany ogrodzenia połączono z długimi, zamkniętymi panelami, rozdzielonymi stalowymi słupkami. Taka konstrukcja nadaje lekkości całemu ogrodzeniu, jednocześnie utrzymując trwałą, współczesną formę. Brama i furtka zostały zaprojektowane w sposób ukrywający ich stalowe konstrukcje oraz prowadnice napędu od zewnętrznej strony.

Montujesz i szachujesz

Nasze matowe panele ogrodzeniowe potrafią pozytywnie zaskakiwać! Obejrzyjcie, jak można połączyć długie, murowane przęsła za pomocą stalowych, ocynkowanych słupów oraz paneli ogrodzeniowych SMW. W projekcie wykorzystano panele o wysokości 200 mm i przerwach 30 mm. Masywne słupki z profili 100×100 utrzymują nasze lekkie panele w odpowiedniej sztywności, co pozwoliło zredukować liczbę słupów z betonowych bloczków. Ogrodzenie jest niezwykle trwałe, solidne, a jednocześnie estetyczne i o lekkiej konstrukcji! Fantastyczne!

Wielkie pojawienie Pergoli

Wiosną 2023 wszyscy z niecierpliwością będą mogli nabyć naszą pergolę. Ramy konstrukcji będą wykonane z profili stalowych o wymiarach 100×100 mm. Górna część pergoli to lamelkowa osłona przeciwsłoneczna wykonana ze stali ocynkowanej lub aluminium. Całość będzie pokryta farbą proszkową wysokiej jakości, dostępną w kolorystyce premium. Solidna konstrukcja, atrakcyjna cena, szybki montaż oraz naprawdę nowoczesny wygląd!

Dwukolorowe ogrodzenie

Fascynująca realizacja ogrodzenia w dwóch kolorach. Klient zlecił modernizację ogrodzenia, aby harmonizowało z białymi cegłami na słupach, brązowymi detalami elewacji budynku oraz białym, stalowym ogrodzeniem sąsiedniej posesji. Ponadto, niektóre przęsła miały prawie 4 metry długości, co wymagało wzmocnienia każdego panelu. Zaprojektowaliśmy ogrodzenie w dwóch kolorach – strukturalnym RAL8019 oraz matowym RAL9010. Aby podkreślić nowoczesny charakter, zastosowaliśmy panele o różnych wysokościach. Całość prezentuje się znakomicie!

Wysokie ogrodzenie z panelem przy gruncie

W tym interesującym ogrodzeniu kluczowe było dostosowanie się do dwóch różnych elewacji, wzdłuż których biegnie linia ogrodzenia, oraz zapewnienie dużej prywatności. Użyliśmy wysokich paneli, małej przerwy między nimi oraz specjalnie zabezpieczonego panelu wzdłuż gruntu. Ponieważ nasze panele sąsiadują z bujną zielenią, wykonaliśmy je z blach o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne i doskonałych powłokach antykorozyjnych. Całość wygląda bardzo dobrze i spełnia swoje funkcje.

Luksusowe wiaty

Przypominamy, że wykorzystanie naszych paneli nie musi być ograniczone tylko do ogrodzeń. Nasi Klienci i Partnerzy stosują je również w budowie altan, pergoli czy wiat. W przypadku tych ostatnich, panel SMW Ogrodzenia zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, niewielkie odstępy między panelami chronią przed gryzoniami, a możliwość dostosowania wymiarów pozwala na dopasowanie wypełnienia do istniejących już konstrukcji. Dodatkowo, bogata gama kolorów pozwala na dopasowanie kolorystyki do prawie każdej elewacji.

Tajemnica prywatności – innowacyjne żaluzje

Odkryj ogrodzenie żaluzjowe, które zapewnia prywatność, osłonę przed zanieczyszczeniem z ruchliwych ulic i bezpieczeństwo. Żaluzja jest innowacyjna, w pełni zabudowana, z dodatkowym systemem redukcji oporu wiatru, solidna i wytrzymała. Jest dostosowywana według indywidualnych potrzeb, wymiarów i kolorystyki klienta.

Zobacz animację montażu ogrodzenia

Dlaczego warto wybrać nasze przęsła ogrodzeniowe?

N

Nowoczesny design

Ogrodzenie łatwe do własnego transportu i montażu

Możliwość własnej konfiguracji wielkości przęseł

Zapewnienie większej prywatności

Większa gama kolorów i wzorów

Nie wymaga ciągłego odświeżania i konserwacji

5 lat gwarancji

Znany polski producent

przęsła ogrodzeniowe w nowoczesnych domu

Zostaw Nam do siebie kontakt, a odezwiemy się najszybciej jak to tylko możliwe.

Lub sam zadzwoń bądź napisz.

Nr. tel: +48 33 819 61 60

Adres e-mail: fachbeta@gmail.com

ul. Zagrodowa 10, 34-108 Frydrychowice

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00

Wtorek: 7.00 - 18.00

Środa: 7.00 - 18.00

Czwartek: 7.00 - 18.00

Piątek: 7.00 - 18.00

Sobota: 7.00 - 14.00