Ogrodzenia panelowe

Kup wysokiej jakości panel ogrodzeniowy
Zobacz ogrodzeniaZapytaj o cenę

Ogrodzenie panelowe w Twojej okolicy

Innowacyjne ogrodzenie panelowe to wspaniała wizytówka Twojego domu. W naszej firmie stawiamy na jakość – starannie i estetycznie wykonane bramy i ogrodzenia, przez lata stanowią nie tylko ozdobę, ale także pełnią funkcję ochronną, skutecznie zabezpieczając ogród i dom.

Szeroka oferta paneli ogrodzeniowych

Dostępne w naszej ofercie rozwiązania oraz usługi, pozwalają klientom spełnić nawet ich najbardziej złożone wymagania. Możesz wybierać spośród licznych modeli ogrodzeń, wchodzących w skład naszej oferty. Wybierz ogrodzenie, które idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Specjaliści firmy Betafach, chętnie udzielają informacji odnośnie dostępnych materiałów, starając się jak najwierniej odzwierciedlić wymarzony wygląd ogrodzenia – począwszy od pojedynczego panela, kończąc na ustalaniu ostatecznego wyglądu i rodzaju wybranego przez klienta produktu.

Dostępne na stronie internetowej wzory paneli ogrodzneiowych, mogą stanowić inspirację do stworzenia indywidualnego projektu.

Nasze ogrodzenia panelowe

Dlaczego warto wybrać nasze panele ogrodzeniowe?

N
Nowoczesny design

Ogrodzenie łatwe do własnego transportu i montażu

Możliwość własnej konfiguracji wielkości przęseł

Zapewnienie większej prywatności

Większa gama kolorów i wzorów

Nie wymaga ciągłego odświeżania i konserwacji

10 lat gwarancji

Znany producent działający na rynku od 30 lat

 

Zostaw Nam do siebie kontakt, a odezwiemy się najszybciej jak to tylko możliwe.

Lub sam zadzwoń bądź napisz.

Nr. tel: +48 33 819 61 60

Adres e-mail: fachbeta@gmail.com

Ogrodzenia panelowe

Szukasz najszerszego wyboru w zakresie ogrodzeń zabezpieczających? Niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć swoje działki, czy zapewnić prywatność swojemu domowi za pomocą paneli ogrodzeniowych, produkty i doświadczenie Betafach pomogą Ci znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Klientami Betafach są zarówno firmy o dużej renomie, jak i klienci indywidualni. Oznacza to, że firma ma duże doświadczenie w dostarczaniu ogrodzeń i metalowych paneli ogrodzeniowych w rozmiarach i wymiarach pozwalających sprostać wyzwaniom każdego terenu.

Panele ogrodzeniowe metalowe – gdzie najlepiej się sprawdzą?

Ogrodzenia Betafach są dostępne w różnych kształtach i stylach. Dostarcza się je szybko i łatwo montuje dzięki przemyślanemu systemowi słupków i paneli. Użycie drutu naciągowego przy siatce sprawia, że jest ona odpowiednio zabezpieczona. Produkty są dostępne w wersji galwanizowanej i powlekanej, malowanej proszkowo, o wzorach i wytrzymałości dostosowanych do potrzeb każdego terenu.

Ogrodzenia panelowe – nadaj urok swojej działce

Nasze atrakcyjne panele ogrodzeniowe do użytku domowego zapewniają prywatność, nie zakłócając uroku domu i ogrodu. Panele o różnorodnych możliwościach dekoracyjnych są idealne do ochrony terenów mieszkalnych. Dodatkowo ładny, stalowy słupek, w połączniu z panelami dekoracyjnymi są doskonałym pomysłem dla obszarów mieszkalnych, ponieważ zapewniają różnorodne opcje stylistyczne. Istnieje wiele różnych rodzajów paneli dekoracyjnych, które mogą być używane do dekoracji i ochrony domu, w tym pionowe i poziome listwy, kamień, drewno lub prefabrykaty betonowe.

Zalety ogrodzenia panelowego

Jednym z atutów Betafach jest to, że firma przywiązuje taką samą wagę do wpływu na środowisko, jak do bezpieczeństwa. Firma szczyci się zarówno wizualną jakością przęsła ogrodzeniowego, jak i jego skutecznością. Może to być priorytetem w przypadku konieczności ochrony krajobrazu, np. terenów leśnych. Betafach przywiązuje dużą wagę do zapewnienia skutecznego i przyjemnego dla oka zabezpieczenia terenu.

Bramy wjazdowe i furtki

Jeśli interesują Cię kompleksowe, systemy ogrodzeniowe, które w swojej usłudze dodatkowo mają profesjonalny montaż – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dodatkowo wykorzystanie najnowszej automatyki sprawia, że nasza oferta ogrodzeń w Krakowie jest najlepsza na rynku. Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej posesji. Odpowiednie ogrodzenie da Ci poczucie bezpieczeństwa i określi granice Twojej działki. Dzięki szczelnemu ogrodzeniu działki możesz zapewnić dzieciom dużo ruchu na świeżym powietrzu bez ryzyka wyjścia np. na ruchliwą ulicę.

Panele ogrodzeniowe 2D i 3D

Ogrodzenia to świetny sposób na podzielenie swojej własności i utrzymanie jej w prywatności. Mogą być również wykorzystywane do tworzenia bardziej estetyczny wygląd dla nieruchomości. Istnieje wiele różnych typów ogrodzeń, ale dwa z najbardziej popularnych to panele 2D i 3D.

Furtki i bramy panelowe – skrzydłowe, przesuwne, zautomatyzowane

Furtki i bramy panelowe służą do kontroli dostępu do posesji. Zazwyczaj wykonane są z drewna, ale mogą być również wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Stają się coraz bardziej popularne ze względu na ich liczne zalety. Są one doskonałym sposobem na zabezpieczenie nieruchomości przy jednoczesnym zapewnieniu łatwego dostępu.

Montaż ogrodzenia z paneli – samodzielnie czy z pomocą fachowców?

Instalacja paneli ogrodzeniowych jest zarówno projektem do-it-yourself, jak i takim, który może być wykonany z pomocą profesjonalistów. Istnieją różne rodzaje ogrodzeń, które, w zależności od typu, mogą wymagać profesjonalnej instalacji. Niezależnie od tego, czy instalujesz ogrodzenie samodzielnie, czy z pomocą profesjonalistów, pamiętaj, aby przed rozpoczęciem budowy na swojej posesji zwrócić uwagę na zapiski prawne lokalnych władz budowlanych.

Nowoczesne ogrodzenia panelowe – budowa, wygląd, materiały

Ogrodzenia panelowe są rodzajem ogrodzeń, które zazwyczaj wykonane są z drewna lub metalu. Często również stosuje się różne materiały, jak stalowe przęsła i obejmy oraz betonowe podmurówki. Materiały stosowane w ogrodzeniach panelowych różnią się w zależności od przeznaczenia ogrodzenia i potrzeb właściciela.

Ogrodzenia panelowe ocynkowane, czyli zabezpieczone przed korozjąy

Ocynkowane ogrodzenie panelowe jest popularnym wyborem dla wielu osób. Jest lekkie i łatwe w instalacji, a panele są dostępne w różnych kolorach. Panele mają powłokę ochronną, która jest odporne na korozję. Istnieje wiele kolorów do wyboru, gdy szukasz nowego ogrodzenia, takie jak czarny, biały, czerwony czy brązowy.

ul. Zagrodowa 10, 34-108 Frydrychowice

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00

Wtorek: 7.00 - 18.00

Środa: 7.00 - 18.00

Czwartek: 7.00 - 18.00

Piątek: 7.00 - 18.00

Sobota: 7.00 - 14.00