Cennik Montażu Ogrodzeń

Każdego z naszych klientów traktujemy wyjątkowo, co sprawia że każdy montaż ogrodzenia jest inny. Ze względu na wiele różnych czynników opisanych poniżej ostateczna kwota może się różnić od podanej wyjściowej kwoty.

 

Jakie czynniki mają wpływ na cenę montażu mojego ogrodzenia?

Montaż z materiałem albo bez?

Jeśli nie masz jeszcze materiału, aby zamontować ogrodzenie nic nie szkodzi. Po wysłuchaniu Twoich potrzeb pomożemy wybrać Ci najlepsze rozwiązanie, które jednocześnie będzie Cię najbardziej satysfakcjonować. To czy kupisz je sam w sklepie czy zrobimy to my zależy od Ciebie.

materiał do montażu ogrodzenia
rodzaj ogrodzenia

Jakie ogrodzenie wybrałem?

Czas i wysiłek potrzebny na zamontowanie różnych typów ogrodzenia nie jest taki sam. Jeśli wybrałeś montaż ogrodzenia siatkowego, najprawdopodobniej zajmie to mniej czasu niż montaż ogrodzenia klinkierowego.

Jaka jest moja działka?

Jeśli chodzi o samą działkę, czynnikiem mającym wpływ na cenę montażu ogrodzenia jest jej kształt. Warunkuje on ilość dodatkowych materiałów niezbędnych do zamontowania ogrodzenia. Dla przykładu mniej proporcjonalna  działka wymaga więcej słupków narożnych, które wraz ze słupkami początkowymi stanowią zazwyczaj połowę całkowitej ceny inwestycji.

kształ działki
rzeźba terenu

Prosto czy pod górkę?

Istotne znaczenie przy wycenianiu montażu ogrodzenia ma rzeźba terenu. Płaska powierzchnia jest znacznie bardziej przyjazna a propo montażu niż jej nierówna i pagórkowata koleżanka. Sam montaż ogrodzenia na zróżnicowanym wysokościowo terenie jest trudniejszy i bardziej pracochłonny. Oprócz tego na montaż ma wpływ rodzaj terenu. Ewentualne korzenie czy też kamienie zamiast ziemi utrudniają i wydłużają cały proces.

Jak się mam stąd wydostać?

Często sam montaż ogrodzenia to niejedyny wydatek związany z nowym ogrodzeniem. W wielu przypadkach chcemy również zamontować bramę lub bramkę, które będą stanowić kompletą całość z samym ogrodzeniem. Takie rozwiązanie ma wpływ na ilość i rodzaj materiałów potrzebnych do montażu, a więc i na całkowity koszt inwestycji.

tunel
przeznaczenie ogrodzenia

Przeznaczenie ogrodzenia?

Ostatnim czynnikiem mającym wpływ na cenę ogrodzenia jest jego przeznaczenie. Jeśli Twoje ogrodzenie ma być tylko i wyłącznie tymczasową konstrukcją w jego montażu można wykorzystać niższej jakości komponenty, a z części z nich całkowicie zrezygnować. Tymczasowe ogrodzenie poradzi sobie bez podmurówki, a jego konstrukcja nie musi być sztywna, aby wytrzymać lata, dlatego nie jest konieczny montaż drutu naciągowego.

Ceny montażu ogrodzenia siatkowego oraz panelowego.

 

Mając świadomość tego, że podane ceny są jedynie cenami orientacyjnymi  sprawdź ile potencjalnie kosztuje montaż Twojego ogrodzenia.

(Jeśli brakuje ceny interesującego Cię ogrodzenia zapytaj Nas o nią w formularzu)

Montaż ogrodzenia siatkowego – cennik (netto)MB (zł)
bez podmurówkiod 40
z podmurówką prefabrykowanąod 50
z podmurówką lanąod 70
Montaż ogrodzenia panelowego – cennik (netto)MB (zł)
bez podmurówkiod 40
z podmurówką prefabrykowanąod 50
z podmurówką lanąod 70
Dodatkowe usługi takie jak na przykład demontaż starego ogrodzenia są płatne ekstra. Cena za nie jest ustalana indywidualnie.

Wypełnij formularz poniżej i poznaj precyzyjną cenę montażu Twojego ogrodzenia!

Informacje, które podajesz posłużą do szybszego oraz dokładniejszego opracowania oferty oraz oszacowania kosztów,

Wysokość siatki

Wysokość panela

Podmurówka

Podmurówka

Rodzaj siatki

Grubość drutu

Rodzaj panela

Aktualny stan inwestycji

Czy działka jest uzbrojona w media? (prąd, woda)

Czy posiadają Państwo własny materiał?

Możliwe kamienie, korzenie utrudniające montaż?

Zależy mi przede wszystkim na:

Wyrażanie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne w celu dalszego kontaktu.

7 + 12 =

ul. Zagrodowa 10, 34-108 Frydrychowice

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7.00 - 18.00

Wtorek: 7.00 - 18.00

Środa: 7.00 - 18.00

Czwartek: 7.00 - 18.00

Piątek: 7.00 - 18.00

Sobota: 7.00 - 14.00